Народження донечки багато що змінило в мені. Я зрозуміла, що хочу займатися тим, що приносить мені задоволення, що дає можливість творити та розвиватися, тому що до цього все було інакше, точніше, зовсім інакше. Постійна робота з цифрами, за графіком і з чіткою інструкцією мене не влаштовувала. Тому робота з першими клієнтами в якості стиліста була заради задоволення від творчого процесу, але без розуміння, що змінюю життя людини. Лише пізніше почала оцінювати свої результати не купленими речами, які створюють цікавий гардероб, а змінами, які відбуваються в житті клієнта після моїх консультацій. Я зрозуміла, що хочу покращувати життя людей завдяки формуванню особистого стилю. Адже «свій» стиль – це про впевненість, гармонію, усвідомлення себе та своїх цілей.
1
Коли прийшло розуміння, що ви прагнете змінювати людей завдяки стилю, новому іміджу?
Дозвольте нікого не виділяти. Я працюю переважно з жінками, і в роботі з ними мені важливо полюбити кожну клієнтку, побачити її унікальність та красу. І тільки тоді виходить створювати справді те, що підкреслюватиме потрібне й розкриватиме глибину жінки. Кожна клієнтка для мене прекрасна, і по–іншому ніяк.
2
Розкажіть, хто ваша муза? Від кого ви насправді в захваті, ким надихаєтесь?
Наталя Гончарова – стилістка, котра знає як створити капсульний гардероб і не ставити собі вічне питання: «що одягнути сьогодні?». У проєкті Marie Claire та Lenovo, жінка розповіла, які п'ять речей допомагають їй знаходити стильну «родзинку» в кожній клієнтці.
Абсолютно по-різному. Деякі образи народжуються в голові й більше нічого не потрібно. Інші слід детально продумати і попередньо бачити результат, тоді підключається візуалізація на комп'ютері. Для мене дуже важлива зручність використання, щоб програма була інтуїтивно зрозумілою і не потребувала окремої інструкції.
4
Ви постійно працюєте з кольорами, фактурами та принтами. Легше продумувати образи одразу в голові чи спочатку краще візуалізувати їх на комп'ютері? Що важливо при використанні програм для стилістів?
Я прихильниця персонального стилю, а в ньому може бути те, в чому комфортно і що відгукується конкретній людині. Це можуть бути тільки тренди або мікс трендів із сучасною базою, приправлений вінтажем. Ми йдемо до того, щоб більше прислухатися до себе, одягати улюблені речі, змінювати їхню подачу, опираючись на віяння часу, а не сліпо наслідувати тренди.
3
Ви прихильниця трендів чи вінтажні образи також існують у сучасному світі моди?
Мої основні ґаджети – це телефон, бездротові навушники та ноутбук. Без них – нікуди. З телефоном усе зрозуміло, навушники потрібні для того, щоб мати можливість спілкуватися, вирішуючи різні питання і при цьому мати вільні руки. А ноутбук – це пристрій, у якому народжуються проєкти, колекції та багато чого цікавого.
5
Для вас важливо завжди бути мобільною та на зв'язку. Підкажіть, які ґаджети ви обираєте і чому?
Ноутбук – важливий девайс для мене, адже величезну частину моєї роботи займає навчання. Як в офлайн форматі, так й онлайн. Нові проєкти, вебінари та курси народжуються саме там. Тому в своєму ноутбуці Lenovo YOGA я ціную продуктивний процесор, тому що не люблю чекати, якщо девайс довго відповідає на запити. Мені, як стилісту, необхідно, щоб екран точно передавав кольори та був сенсорний екран, що набагато зручніше у використанні. Також на Lenovo YOGA можна працювати в чотирьох різних режимах. Ще звертаю увагу, щоб ноутбук був легким, адже я часто проводжу тренінги в різних містах України, тому завжди беру девайс із собою.
6
Розкажіть, для яких цілей ви використовуєте ноутбук та на які критерії звертаєте увагу при виборі девайсу для роботи?
Складний кейс – це, частіше за все, про «відчути клієнтку». Потрібно дати їй таку кількість змін, яка була б відчутна для неї, при цьому ще й комфортна. Інакше новий одяг просто гарно висітиме в шафі, а жінка не наважиться вийти в ньому. Але це не той результат, якого я прагну у своїй роботі. Тому важливо спілкуватися, порівнювати до/після, аналізувати та виводити персональну формулу стилю.
7
Поділіться, чи є у вашому професійному досвіді складні кейси, про які хочеться розповісти?
Ще більше подорожей, душевних розмов та теплих обіймів близьких та рідних людей.
9
Щоб ви додали на мудборд вашого життя (фільми, пісні, аромати, країни, бренди, яскраві спогади)?
Це моя сім'я. Тут коротко, але одночасно дуже змістовно. Люблю, ціную й дорожу.
8
Ваша найбільша перемога, котрою хочеться поділитися?
5
Улюблений аромат. Обираю під настрій. В мене завжди є декілька варіантів.
Неквапливий і гарний сніданок: кава, живі квіти, симпатичне сервірування – допомагає налаштуватись на робочий лад і гарний настрій.
Прикраси. Без них почуваюсь некомфортно, вони є в будь-якому моєму образі. Особливу увагу приділяю каблучкам.
Телефон та ноутбук Lenovo YOGA. Куди ж без них. Це не просто техніка, а основне місце моєї роботи.
Зразки тканини для нових колекцій нашого бренду Dream. Завжди ношу їх з собою, адже натхнення може прийти зненацька.
5 must have речей Наталі Гончарової
1
2
3
4
Вінтажний посуд
Фільм "Париж зачекає"
Ноутбук Lenovo YOGA.
Вінтажні прікраси
Країна Італія (Флоренція, озеро КОМО)
Вражає захопливим аудіо.
Лови хвилю преміального звучання. Для тебе — перший у світі поворотний саундбар і об'ємне аудіо: 4 динаміки з підтримкою Dolby Atmos®. Звуковий «потік» завжди спрямований на тебе.
Для стильних, амбітних, неординарних!
Ноутбуки YOGA підкреслюють особистість, стиль і відповідають останнім модним трендам. Вишуканий мінімалістичний дизайн принесе естетичне задоволення під час роботи, а смарт-технології допоможуть бути ефективними в роботі. А унікальне оздоблення зі шкіри та текстилю стане твоїм новим тактильним досвідом.
Упізнає тебе з першого погляду.
Отримай швидкий і безпечний доступ до пристрою. Просто подивись на нього, щоб увійти до свого акаунта. Налаштуй систему відповідно до своїх очікувань.
Дивує кольорами.
Зображення 4K — твій стандарт візуального досвіду. Завдяки роздільній здатності до 4K і яскравості до 500 ніт ти зможеш побачити всі кольори точніше і яскравіше, ніж будь-коли.
Підтримує всі твої ідеї.
Бери стилус — і твори! Або нотуй ідей на льоту.
Цей аксесуар замінить і пензлики, і олівець. А коли в стилусі немає потреби, зберігай і заряджай його у спеціальному слоті.
YOGA пропонує розумні опції для кращих результатів.
Новий стандарт продуктивності завдяки платформі Intel® Evo™.
Інтелектуальна безпека. Активація опції Blur, щоб приховати від сторонніх інформацію на екрані.
Вхід у систему Zero Touch — для тих, хто не хоче згадувати паролі.
Smart Assistant. Управління голосом і поглядом.
Ноутбуки YOGA 9 від Lenovo – пристрої, які відкриваються на 360 градусів, вирізняються інноваційністю, майстерністю виконання та безліччю розумних опцій.
Ми запускаємо ракети в космос, але з легкістю можемо забути пароль. Ми винахідливі та оптимістичні, і хоч іноді губимося, постійно шукаємо нові можливості! Ми — різні, проте нас об'єднують любов до інновацій і безкінечний рух уперед.
Команда
© Журнал Marie Claire © Burda Ukraine 2021.
Керівник Marie Claire, продюсер: Катерина ЛАГУТІНА
Фотограф: Ліза Приходько
Тексти: Поліна БЕРЕЗА
Мейкап та зачіска Влади: Сабіна Гахраманова
Дизайн проекту: Тетяна БАБІЙЧУК
Інтерв'ю: Анна ВАКУЛЕНКО
Мейкап та зачіска Наталії: Юлія Шушкіна