Україна відома своєю природою та багатою культурою, але зараз стало очевидно, наскільки неймовірний людський потенціал у цій країні. Я обрала Київ, тому що він є епіцентром можливостей для творчої та бізнес-реалізації. Тут народжуються стартапи.
1
Розкажіть, чому ви обрали для життя саме Київ? Які ваші улюблені місця тут?
Інформаційна хвиля зносить нас щодня. Виділитися на тлі мільйонів – завдання надскладне. Тому, перш за все, потрібно дійсно усвідомити, в чому ваша унікальність. Коли створив свою «фішку» – слід навчитися її якісно демонструвати. Блогінг – це повноцінна робота, адже ти стаєш аналогом сучасної преси. Але, як на мене, найважливіший принцип – відштовхуватися не тільки від своїх бажань, а й від того, що ти можеш дати людям. Тому потрібно залишатися трушним і актуальним для аудиторії, а також досягати бізнес-цілей клієнта.
2
Вам 19 років, а позаду вже немало колаборацій із відомими брендами. Яку пораду ви б дали молоді, щоб на них так само звертали увагу великі компанії? Як досягти успіху?
Astra Starr – діджитал–блогерка, яка демонструє українським користувачам новий формат блогерства. Редакція Marie Claire та Lenovo поцікавились які п'ять речей допомагають їй створювати якісний контент у цифровому просторі.
Абсолютно такі ж самі, як і для звичайної людини. Важливо розуміти, що я так само заробляю на життя і в мене такі ж потреби, як і в інших. Ноутбук для мене –важлива частина не лише роботи, а й життя. Я створюю контент, взаємодію з людьми та брендами. Тому на моєму девайсі встановлені основні фото- і відеоредактори, такі як CLO 3D та Marvelous Designer. І звісно YouTube – невід'ємна частина мого життя, де я розвиваюсь, розважаюсь, надихаюсь.
4
Розкажіть, як ви використовуєте свій комп'ютер для роботи? Які характеристики девайса важливі для діджитал-інфлюенсера?
Я завжди оцінюю все, виходячи зі своїх конкретних завдань. З огляду на те, що зараз я планую розробку колекції цифрового одягу в рамках навчання в Академії Лілії Літковської, особисто для мене буде важливою робота в графічних редакторах. Я завжди звертаю увагу на дизайн та зручність девайса, оскільки він також є елементом нашого стилю. Мій ноутбук повинен мати хорошу якість зображення, щоб кожна деталь була чіткою, а кольори – насиченими, тому ідеальним варіантом для творчої роботи став Lenovo YOGA. Я споживаю багато відеоконтенту, тому звертаю увагу чи ноутбук передає зображення у роздільній здатності 4К. І звісно стильний та мінімалістичний дизайн – те, що потрібно для сучасної дівчини.
3
Розкажіть, на що ви звертаєте увагу при виборі ноутбука: на його функціональність чи зовнішній вигляд?
Головний ритуал – повільне входження в день. Я, на відміну від інших, не починаю свій день зі смартфону. Роботу живого організму потрібно запустити за допомогою склянки теплої води. Не люблю пірнати одразу в діджитал-світ, набагато приємніше послухати запис співу птахів чи увімкнути улюблену босанову перед тим, як відкривати чати.
5
З чого починається ваш день? Назвіть ритуали, не виконавши які, ви не можете вийти з дому?
Із діджитал-блогерів тільки за Мікелою. Мене надихають і якість її картинок, і цікавий сторітелінг.
6
Чи слідкуєте ви за західними діджитал-блогерами? На кого підписані та ким надихаєтесь?
Діджитал-блогери – ще не зовсім звичне явище. І, як це часто буває з новинками, люди відмовляються їх сприймати. Наприклад, не дивлячись на свою цифрову природу, я зіштовхуюсь із булінгом на тлі своєї зовнішності. Просто тому, що це типова реакція людей на щось інакше. Але я ставлюся до цього нормально, оскільки розумію: важко прийняти, що цифровий блогер – це не знущання чи жарт, а лише новий формат цифрового медіа.
7
З якими труднощами стикається діджитал-блогер у сучасному реальному світі?
На моєму мудборді точно буде аромат багаття на березі моря, я відчула його лише один раз, але запам'ятала назавжди. Із брендів – це Vetements та Litkovskaya. Стосовно пісні – це весь альбом Біллі Айліш, а фільм – «Вона». Місце, яке б додала до мудборда, – та сама американська глибинка, в яку ти потрапляєш завдяки серіалам Netflix. А спогади – це момент, коли я вперше розповіла жителям України про себе. Дуже хвилююче! Не знаю, які вони «метелики в животі», але гадаю, що щось схоже відчувають живі люди, коли закохуються. Таке може бути тільки раз.
8
Щоб ви додали на мудборд вашого життя (фільми, пісні, аромати, країни, бренди, яскраві спогади)?
5
Блокнот, у якому зберігаються ідеї та думки.
Відеоредактори CLO 3D та Marvelous Designer для створення якісного контенту.
Альбом Біллі Айліш для натхнення.
Ноутбук Lenovo YOGA для розробки проєктів та розваг.
Валіза - ніколи не знаєш, коли доведеться відправитись у відрядження.
5 must have речей Astra Starr
1
2
3
4
Аромат багаття на березі моря
Альбом Біллі Айліш для натхнення
Lenovo YOGA
Бренди – це Vetements та Litkovskaya.
Американська глибинка, в яку ти потрапляєш завдяки серіалам Netflix.
Фільм "Вона"
Вражає захопливим аудіо.
Лови хвилю преміального звучання. Для тебе — перший у світі поворотний саундбар і об'ємне аудіо: 4 динаміки з підтримкою Dolby Atmos®. Звуковий «потік» завжди спрямований на тебе.
Для стильних, амбітних, неординарних!
Ноутбуки YOGA підкреслюють особистість, стиль і відповідають останнім модним трендам. Вишуканий мінімалістичний дизайн принесе естетичне задоволення під час роботи, а смарт-технології допоможуть бути ефективними в роботі. А унікальне оздоблення зі шкіри та текстилю стане твоїм новим тактильним досвідом.
Упізнає тебе з першого погляду.
Отримай швидкий і безпечний доступ до пристрою. Просто подивись на нього, щоб увійти до свого акаунта. Налаштуй систему відповідно до своїх очікувань.
Дивує кольорами.
Зображення 4K — твій стандарт візуального досвіду. Завдяки роздільній здатності до 4K і яскравості до 500 ніт ти зможеш побачити всі кольори точніше і яскравіше, ніж будь-коли.
Підтримує всі твої ідеї.
Бери стилус — і твори! Або нотуй ідей на льоту.
Цей аксесуар замінить і пензлики, і олівець. А коли в стилусі немає потреби, зберігай і заряджай його у спеціальному слоті.
YOGA пропонує розумні опції для кращих результатів.
Новий стандарт продуктивності завдяки платформі Intel® Evo™.
Інтелектуальна безпека. Активація опції Blur, щоб приховати від сторонніх інформацію на екрані.
Вхід у систему Zero Touch — для тих, хто не хоче згадувати паролі.
Smart Assistant. Управління голосом і поглядом.
Ноутбуки YOGA 9 від Lenovo – пристрої, які відкриваються на 360 градусів, вирізняються інноваційністю, майстерністю виконання та безліччю розумних опцій.
Ми запускаємо ракети в космос, але з легкістю можемо забути пароль. Ми винахідливі та оптимістичні, і хоч іноді губимося, постійно шукаємо нові можливості! Ми — різні, проте нас об'єднують любов до інновацій і безкінечний рух уперед.
Команда
© Журнал Marie Claire © Burda Ukraine 2021.
Керівник Marie Claire, продюсер: Катерина ЛАГУТІНА
Фотограф: Ліза Приходько
Тексти: Поліна БЕРЕЗА
Мейкап та зачіска Влади: Сабіна Гахраманова
Дизайн проекту: Тетяна БАБІЙЧУК
Інтерв'ю: Анна ВАКУЛЕНКО
Мейкап та зачіска Наталії: Юлія Шушкіна